Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bezděčín | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 20,46 | 9 | 0 | |
Dalovy | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 17,04 | 1 | 0 | |
Daměnice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 19,22 | 8 | 0 | |
Chlum | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 18,10 | 2 | 0 | |
Janik Fire Team | 2018/10/27 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | - | 29,90 | 38 | 0 | |
Kamenná Lhota | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 51,37 | 14 | 0 | |
Košťálov | 2018/06/03 | Bystřec | VČHL | 24,58 | 11 | 0 | |
Louňovice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 21,64 | 10 | 0 | |
Malá Skála Béčko | 2018/09/02 | Myštěves | VČHL | 19,96 | 9 | 0 | |
Malovice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 19,46 | 5 | 0 | |
Martinice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 18,74 | 4 | 0 | |
Moraveč | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 24,61 | 13 | 0 | |
Moravěč | 2018/07/01 | Louňovice pod Blaníkem | BNL | 43,85 | 14 | 0 | |
Načeradec | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 22,04 | 11 | 0 | |
Napamal | 2018/07/14 | Machová | ZLPS | 22,71 | 11 | 2 | |
Nová Ves u Postupic (PS12) | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 33,99 | 12000 | 0 | |
Ratměřice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 23,63 | 12 | 0 | |
Rožmitál pod Třemšínem | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 56,08 | 15 | 0 | |
Tomice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 19,60 | 6 | 0 | |
Všechlapy | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 19,65 | 7 | 0 | |
Zdislavice | 2018/07/28 | Malovice | BNL | 18,93 | 3 | 0 | |
Císařová Kateřina Praha-Zličín | 2018/04/07 | Jablonec | FSCR | 21,02 | 63 | 0 | |
Dominika JIRÁKOVÁ Střezemíř | 2018/08/24 | Liberec, věž | MČR | 8,82 | 12 | 0 | |
Karolina WITOSZOVÁ Karviná - Hranice | 2018/08/24 | Liberec, věž | MČR | 7,81 | 4 | 0 | |
Kateřina VEBROVÁ Uněšov | 2018/08/25 | Liberec, 100 m - ženy | MČR | 19,74 | 68 | 0 | |
Pavelková Nathálie Ostrava-Svinov | 2018/04/07 | Jablonec | FSCR | 23,39 | 79 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo EXČR 201113. místo PHLKT 201420. místo VCOV 201518. místo VCOV 20157. místo KL 20157. místo SMHL 201512. místo KL 201613. místo KL 20178. místo MČR 20177. místo MČR 201719. místo VCT 201716. místo FNC 201712. místo KL 20174. místo MČR 201812. místo MČR 201820. místo BNL 201820. místo ZLPS 201914. místo VCU 201911. místo BL 201918. místo THL 201917. místo THL 20193. místo BNL 20194. místo BNL 202011. místo BNL 202012. místo BNL 202016. místo BNL 202016. místo BNL 202113. místo BNL 20211. místo BNL 20211. místo BNL 202212. místo PBHL 202213. místo PBHL 202219. místo BL 202216. místo BNL 20238. místo TCL 202311. místo VCOS 2023
Benešovská hasičská liga
Tým: - Bezděčín, nejlepěí čas: 20,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Dalovy, nejlepěí čas: 17,04 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Daměnice, nejlepěí čas: 19,22 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Chlum, nejlepěí čas: 18,10 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Janik Fire Team, nejlepěí čas: 29,90 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Kamenná Lhota, nejlepěí čas: 51,37 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: - Košťálov, nejlepěí čas: 24,58 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Louňovice, nejlepěí čas: 21,64 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: - Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 19,96 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Malovice, nejlepěí čas: 19,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Martinice, nejlepěí čas: 18,74 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Moraveč, nejlepěí čas: 24,61 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Moravěč, nejlepěí čas: 43,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Načeradec, nejlepěí čas: 22,04 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Zlínská liga požárního sportu
Tým: - Napamal, nejlepěí čas: 22,71 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Nová Ves u Postupic (PS12), nejlepěí čas: 33,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Ratměřice, nejlepěí čas: 23,63 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Rožmitál pod Třemšínem, nejlepěí čas: 56,08 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Tomice, nejlepěí čas: 19,60 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Všechlapy, nejlepěí čas: 19,65 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Zdislavice, nejlepěí čas: 18,93 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Císařová Kateřina Praha-Zličín, nejlepěí čas: 21,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Dominika JIRÁKOVÁ Střezemíř, nejlepěí čas: 8,82 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Karolina WITOSZOVÁ Karviná - Hranice, nejlepěí čas: 7,81 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Kateřina VEBROVÁ Uněšov, nejlepěí čas: 19,74 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Pavelková Nathálie Ostrava-Svinov, nejlepěí čas: 23,39 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2018/06/30 | Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina | 1 | |
2018/06/30 | Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina | 2 | |
2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | 1 | |
2018/07/28 | Tučapy, O pohár starosty města Holešova | 1 | |
2018/07/28 | Tučapy, O pohár starosty města Holešova | 2 | |
2018/10/27 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018 | 23 | |
2018/10/27 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018 | 24 | |
2018/10/27 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018 | 25 | |
2018/10/27 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018 | 27 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře